Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Premiér si urobil z rozpočtu stranícku samoobsluhu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Verím, že vodiči z UNAS-u

po schválení týchto hlúpostí obnovia štrajk a teraz už naozaj, nie len vizuálne. Lebo ak jamkatý tvrdil ako už do volieb nestihnú prijať zákony, ako výpadok pár desiatok miliónov Eur by bolo obrovské riziko verejných financií, tak 800 melónov je šumafuk. Choďte už do pekla a nevracajte sa, NIKDY.
 

 

toto pise byvaly statny tajomnik za sns? ziadna integrita? nie ze by sa s tym nedalo suhlasit, ale ja nedoverujem cloveku ktory tot nedavno obhajoval na verejnost zhova dilo.ti uvarene v smere a sns..
 

Dvojnásobný št. tajomnik v 2 Ficovych

vládach, vždy pri ministrovi Počiatkovi, raz na MF, potom na MD. Toľko smerackej špiny za nechtami, a zrazu taká kritika byvalych kamošov. To už tomu Smeru naozaj nikto nič negarantuje?
 
Hodnoť

No pán bábkový premier sa

nám pekne vyfarbil. Prekvapený môžu byť snáď, len najväčší naivisti. Iba tak namátko: Istanbulský dohovor, SAD v Banskej Bystrici, Slovenskí občania v zahraničí a Bratislavská bublina. Teraz 13. dôchodky a rodinné prídavky. Svojimi vyhláseniami predčil aj vystupovanie Fica v prípade snahy o predsedu ústavného súdu a to som myslel, že väčšie hlúposti sa natárať nedajú. No Pellegríni teraz predčil svojho učiteľa(predchodcu).
 

188 Tautolog

Pellegríni je len hlásna trúba birmovaného hranola. Veď Fico sám vyhkásil, že Pellegríninimu je nadriadení, teda musí robiť to, čo mu prikáže. To čo teraz rozdávajú, niekto bude musieť našetriť, teda, zas na to dvojnásobne doplatia ľudia.
 
Hodnoť

 

Typický smerák. Rýchlo sa učí od svojho učiteľa.Búchal sa v prsia, že to správne orechové sú výdavkové stropy. Dal pod to svoj podpis. Uź po pár dňoch dal svetu na známosť, akú váhu má jeho slovo.Nulovú.Kmotríkov štadión,rekonštrukcia športovej haly atď, atď. Prišiel do Bratislavy z BB, kúpil byt za cenu, ktorú nemá čím vydokladovať, vysmieva sa Bratislavčanom, že žijú v nejakej bubline, pričom on si vytvoril svoju vlastnú (musel, ináč by tu neprežil, kam nesmie nikoho pustiť, pretože by ho rozmetali na kopytách za jeho charakter). Je smutné, že mu ešte niekto niečo verí.A ďalšie okrádanie občana SR na obzore: 13 dôchodok, zdvojnásobnenie materskej...OK, ale 17 dní pred voľbami? To je tu fakt ešte niekto, kto mu to žerie? Jeden veľký hnus.
 
Hodnoť

Strach im zahmlieva zdravu mysel

Slovo robí chlapa, ale vy pan premiér, aj keď riadený expremierom, nemáte čo v tak vysokej funkcií robiť. Podľa vyjadrenia osoby, čo vas od nástupu do funkcie riadi, už NRSR nemala zasadať, ale ak ste to pre stranu, nie občanov, potrebovali zasadla, ba dokonca znova zásadne. Nemali by ste už len, ako to povedal ten, čo vás riadi, svietiť a kúriť? Občania!!! Ten strach Smerakov, že po voľbách nebudú je obrovitansky. Ktovie prečo? Boja sa pravdy a odkrytia machinacii, ktoré vyjdu na povrch po voľbách. Je to ako s tým plávajúci ľadovcom - vidieť len cca 20%. Po voľbách očakávame zvyšných 80 - ozaj sa je pred čím strachovať.
 
Hodnoť

Zúfalosť ...

...zodpovednej zmeny a nielen jej. Tí sa musia tak báť, že by sa rozdali . zvolávanie parlamentu a skrátenie konania ktorú bude štát stáť cca miliarda€ je devalvovanie predvolebnej súťaže. Neveril som, že by mohli ísť po voľbách s Kotlebovcami ,ale teraz verím že sú všetkého schopní. Takto nabúrať rozpočet prijatý parlamentom je výsmechom ustanovizne akou SNR je.
 

tri piliere

Vraj preSmer sú nespochybniteľné tri piliere :
1. sociálne zameranie ( pre svojich, doplnené štvaním voči schopným, šikovným a samozrejme Bratislavčanom)
2. proeurópska orientácia ( len pokiaľ Ficovi neprepne úplne)
3. protifašistický postoj ( ale len voči odsúdeným Norimberským tribunálom, nie voči hrubokrkým v zelených tričkách).

Čo sa týka autora pána Palka, áno bol štátnym tajomníkom, ale lepšie precitnúť neskôr ako nikdy.
 
Hodnoť

hahaha

mafia ... iba jedna z maličkých ukážok, čo sa stane ak vládu aj z úzadia riadia právnici ... právnik Fico, právnik Danko ... našťastie právnik Kaliňák, právnik Madej, právnik Glváč už abdikovali, no čakajú v zálohe ... :)
 
Hodnoť

Je to na blokadu parlamentu

Je to skoro na celonarodnu blokadu parlamentu v utorok. A potom si Pelle Sparatko bude musiet vybrat, bud sa do parlamentu prebije cez dav ludi, alebo ich necha ako v pravej bananovej republike rozprasit Sakovej pofidernej policii.
 
Hodnoť

 

Sú to amateri, čo nevedia ani počítať. Keď sa pozrieme na posledné ich exempóre s návrhmi zákonov - dialničná známka, prídavky, 13 dôchodk. Má vôbec koalícia záujem aby boli prijaté tieto zákony? Veď neovládajú ani základnú matematiku,tak ako chcú garantovať, že na tieto opatrenia nájdu peniaze. Prezidentka má 15 dní na to aby podpísala zákon,alebo ho vrátila do parlamentu. Schôdzu zvolali na 18.2. Musia predsa počítať s tým, že prezidentka môže zákony nepodpísať a vrátiť do parlamentu, čiže môže tak urobiť až po voľbách. Od 18,2. do volieb je 11 dní. Teda ak páni Danko, Fico, Pellegríni sa zobudili na poslednú chvíľu, že im zrazu záleží aj na iných ľuďoch ako na "našich", tak mali toto divadlo zahrať minimálne o týždeň skôr. Apropó na poslednej schôdzi bohorovne vysvetlovali opozícii, že už pred voľbami nie je čas na prejednávanie nejakých návrhov v prospech ľudí.
 


Najčítanejšie


 1. Rudolf Pado: Ružomberok čierny, ale učitelia a žiaci pendlujú 1 336
 2. Ján Šeďo: Pán minister Naď, ryba smrdí od hlavy a tá Vaša už páchne aj v zahraničí ! 1 133
 3. Ivanka Klepáčová: Ako som cestovala do Ameriky v strede celosvetovej pandémie 705
 4. Martin Droppa: Nové Mŕtve Mesto nad Váhom (I.) 660
 5. Gabriela Sutórisová: Tvarohový od pani Helenky 431
 6. Pavel Macko: Spravodlivosť alebo organizovaný zločin? 426
 7. Anton Kovalčík: Generál Gerasimov a jeho doktrína. 394
 8. Marián Hamada: O mučenej sestre, zvláštnom súdnom procese a pápežovi vo výslužbe 308
 9. Ladislav Piršel: Diletanti sa radujú, zodpovední strachujú 297
 10. Jozef Černek: Deň na MOM alebo príbehy ľudí z testovania 269

Rebríčky článkov


 1. Martin Konečný: Keď to nejde, tak to nejde
 2. Ľudovít Daňo: Školy ako ohniská nákazy
 3. Stanislav Jurčišin: Jána a Martinu ste si zavraždili sami, milí novinári.
 4. Michaela Manikova: Zachránila si ma...
 5. Miriam Studeničová: Duchovný rozmer života
 6. Vladimír Seman: Ak Ukrajinci nerozumejú vtipu, nepatria do EÚ.  To by mohla pochopiť bratislavská kaviareň
 7. Štefan Vidlár: Nech to vyhňije
 8. Jozo Peric: Stojíme na začiatku nového komoditného supercyklu?
 9. Jozef Legény: Veľký Piatok 2021 - Matovič vztýči kríž číslo 9000. , ale ruky si už neumyje
 10. František Cudziš: Kvety baní


Už ste čítali?